28 Mart 2014 Cuma

***

selamlar

beynimi boşaltmak ....

yeni sorunsalım. anneme göre işim çok kolay. küçük şeylerin boşalması kolay olurmuş. küçükse genetiktir deyip kaçtıp arkamdan terlik geldi geçti beni. Allah tan kötü nişancı :)

evet gündemim bu ayrıntılara bakmadan yüzeysel yaşamak. yüzme bilmem ama hani şu sırt üztü yatma olayı vardır deniz yüzeyinde. olabildiğince az çaba sarf ederek. beynimde bunu yaşamak istiyorum. mutlak sükuneti bulamasam da yakınından geçmek istiyorum.

yabancı müzikleri dikkatle dinlemiyorum artık sadece tınısı hoşuma gidenler dönüyor kulaklığımda. seçim otobüslerinin ağır bangırdamalarından kalan vakitlerde bu müzkleri dinliyorum. elimde bilim felsefesi kitabi ile açık öğretim çalışıyorum.

on yaşında bebeler bile politize olmuşken işimi yapmak iyice iğrençleşiyor. büyüsü gitti gidecek. maharet bundan sonra. tılsım olmadan da bu yolda ilerlemek. bakalım zaman gösterecek.

bulduğum şarkılardan biri. malum sosyal açıdan cahilin dibiyim. eminim bu grubu çok önceden keşfetmişsinizdir ama ben amerikayı keşfetme gururuylan paylaşıyorum. "paper lions- travelling"

saygılar....

2 yorum:

  1. Deniz yüzeyinde sırt üstü uzanmak için yüzme bilmene gerek yok. Su dizlerini geçmeyecek kadar denizde ilerle ve kendini suya bırak. İşin sırrı kafanı suya bırakabilmekte. Gözlemlediğim kadarıyla insanlar kulaklarına su değdi mi fırlıyor ayağa :D Oysa zararı yok. Burnun mutlaka dışarıda kalıyor, ağzını ve gözlerini kapatmalısın. Her ihtimale karşı ayakların yere değebilecek, ayağa kalkabileceksin. Yani güvende hissedip, kendini bırakabilmelisin. Bir kaç deneme sonra suyun üstünde kalabildiğini fark edersin. Yaz geliyor bak, hadi görelim seni :D

    YanıtlaSil
  2. Hepimiz çok sıkıldık sanırım.

    YanıtlaSil