9 Ekim 2013 Çarşamba

iş arasında dizi

selamlar

malumunuz "koş koş ımtırak" olduk bu yıl. yorumları bile yanıtlayamıyorum. hepisine külliyen yazıcam.

gelelim nasıl rahatladığıma bu yoğunlukta. daha çok yastığımla haşir neşir oluyorum. malum bir de açık öğretim dersleri var. geçen iki dönemde de yüksek ortalama vardı onu düşürmeme gayreti mevcut. ama herşeye rağmen yeni dizilere de başlamadım değil.

ilki "sleepy hollow". fantastik kurguya sahip dizimiz. büyü, incile atıflar içermekte. bu eksende de devam edecek sanırım. başrol abimiz tam bir nefes kesen. - ya bu arada bundan önceki yazımda ben bahsettim mi? hatırlamıyorum. çaktırmayın artık. -  setler dışında öyle çok gideri olmasa da filmde hakikaten on numara bi dövme şey ettiririz olur yani buyrun efenim görseller

((( görsel ekleyemedim elim ayağıma dolaştı bi tıklarsanız)))

diğer dizimiz" witches of end east" konu bildik. cadılar ifşa olmalar. az biraz sabrina gibi durumlar. bol görsel efekt. ama fantastik severlerin takibine değer. birde hele bir kayın var ki - kızımızın nişanlısının kardeşi oluyor bizim buralarda kayın denir de - oyyyyy oyyyy dersiniz. daha önceden projelerini takip ettiğim birisi. daniel di tomasso rüyaların adamı. neyse.((( görsel ekleyemedim elim ayağıma dolaştı bi tıklarsanız )))

eşcinselliğini kabul etmiş ama yaşama konusunda tereddütleri olan bir manik depresif olarak ben bol bol fotoraf bakıyorum anca budur :)

dizileri tavsiye ederiz. ek olarak" tvd" nin yan kolu mahiyetli "the originals " ve erotik sahneler barındırmasına rağmen sosyolojik ve psikolojik yönleri ağır basan bir dizi " masters of sex " izlenesi

birde eski dizilerden haven mevcut ki başrol abimiz artık daha bir serkeş rolünde olduğundan sakalları hepten hepten kendimi kötü hissettirmeye başladı. yakında oda rüya misafiri olursa hiç şaşırmam. birde chicago fire başlıcak bu hafta. taylor kinney bakalım imaj değiştirmiş mi?


görüşmek üzere dostlar

1 yorum:

  1. Aman iyi sesin soluğun çıktı ya, sevindim:)
    Sık yazmasan da yaz arada, bloglara da bekleriz. Bizi ihmal etme:)

    YanıtlaSil