5 Ekim 2013 Cumartesi

kanguru yazı :)

merhaba

uzun zaman oldu farkındayım. yazacak şeyler oldu. yazmadım. biriktirmedim de. ama bi yazmak geldi içimden.

öğretmendim. hala öğretmenim ama artık kordinasyon müdürüyüm de . kafamı kaşıyacak anım bile kalmıyor. o sebeple bloglarınızı da takip edemiyorum.

hepten hayırsız çıktım anlayacağınız.

işim dolayısıyla geziyorum sık sık. ankara, antalya, hafta da bir izmir, aydın. derslere girmekten daha yorucu. tabi birde bunun yanında haftasonları da derslere devam ediyorum paslanırım endişesiyle.

herkese ayrı ayrı hal hatır sorasım var. herkese koşasım. manik depresif diyorum kendime. cuk diye oturuyor. geçen ay sönüş balon gibiydim. şuan iş konusunda durmak bilmez bir enerjim var. son üç gün toplamda beş saat uyudum sanırım.

ama iş özel hayata gelince. karınca daha marifetli kaplumbağa daha hızlıdır diyorum. anladınız siz

25 yaşını doldurdum geçtiğimiz günlerde. durup bakıyorum da kendimi hiç de öyle olgun hissetmiyorum. bir yanım ve hatta diğer yanımın yarısı hala zıp zıp sıplayan bir çocuk. çok hayra alamet olmasa da iş konusunda bana baya bir artısı oldu bu durumun.

kelli felli göbeğini örtmek için kullanılan bez ile gemi yelkeni yapılacak öğretmenlere güncel meseler hakkında genç nesil hakkında seminerler düzenliyorum. aydından bir öğretmen " valla hem genç hem güzel konuşuyor.bir yaşıma daha girdim " diyor." aman hocam bir yaşınıza daha girerseniz doğal tarih müzesine göndermek durumunda kalıcaz sizi" diyorum. gülsün mü laf mı söylesin bilemiyor.

eşcinsellik konusunda hala bi bocalama içerisindeyim. önümü göremiyorum. şu sosyalojiyi bitirip, aile danışmanı olmayı bekliyorum. bu şekilde manisadan uzaklaşabileceğim. yeni bir atmosfer beni kendime getirecektir. sorunum eşcinselliğin kabulu değil. pratik hayatta bunu yaşamak mı yaşamamak mı? çünkü iki başlı olmak çok yıpratıcı

havalar soğudu kendinizi koruyun dostlar. seyrek yazsam da aklımdasınız.
güzel günler hepimizin olsun.2 yorum:

  1. Yaşayın gitsin hocam ya gençsiniz ehehehee :D (bkz. şeytan, arzu ve dürtüler) Ben her gün yazıyorum ama :D ders mers dinlemeden :) Ayrıca tavşan kanguru derken bir ayı yazısı da bekliyoruz sizden heheh :) Yorgunluğunuz tatlı olsun inşallah.

    YanıtlaSil
  2. Yeni yaşın mutluluklar getirsin sayın müdürüm:)

    YanıtlaSil